Warsztaty dla szkółprzedszkli

oferta dla szkół, przedszkoli, klubów malucha

WIOSENNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE (3)Meow yourself a merry little christmas!

OFERTA dla przedszkoli/szkół: ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLI/SZKÓŁ

buźka_ulotka_a4

Serdecznie zapraszamy na WARSZTATY STACJONARNE W BUŹCE! Zajęcia odbywają się W poniedziałki od 9.00 do 13.00.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przedszkola/szkoły i inne placówki oświatowe:

1. Proponujemy warsztaty kosmetyczne: 

PIANKA MYDLANKA – tworzenie kolorowych, pachnących mydełek na bazie ekologicznych produktów. Każdy uczestnik zajęć mydełko wykonuje samodzielnie. Dodaje kolory i zapachy oraz suszone kwaty, muszelki, bursztyny itp. Skończone ładnie zapakowane dzieło zabiera ze sobą. Po zajęciach każde dziecko otrzymuje dyplomik uczestnictwa w zajęciach samodzielnego tworzenia kosmetyku.

2. BĄBELKI –  Tworzenie musujących kul do kąpieli .

Cena 60 min. zajęć dla 1 dziecka 15 – 20 zł

 

  1. SENSOPLASTYKA – zajęcia sensoryczne wspierające rozwój dziecka,

Podczas zajęć łączymy stymulację sensoryczną z ekologiczną edukacją plastyczną.

Tworzymy bezpieczne farby i masy plastyczne z produktów spożywczych Wykorzystując

techniki arteterapeutyczne właczając w zabawę elementy edukacyjne. Przede wszystkim

kreatywnie się bawimy.

Cena 60 min. Zajęć dla 1 dziecka 15 zł

Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się bliżej z ofertą, którą dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapewniamy wszystkie potrzebne produkty do udziału w warsztatach.

3. NOWOŚĆ!! MASOPLASTYKA – nowatorskie warsztaty artystyczne.

Wykonujemy modne ozdoby i dekoracje z mas plastycznych. Do wyboru są masy: zimna porcelana, biała glina, uszlachetniona masa solna, biała modelina, papier mache. Są to tworzywa, z których wyczarujemy oryginalne i modne dekoracje. Jeśli chcecie zamienić bezkształtną masę w piękny oryginalny prezent na Dzień Mamy, Taty, Dziecka, Babci lub Dziadka to  te zajęcia pozwolą wyczarować coś nietypowego, dzięki wyobraźni Waszych podopiecznych.

Cena za 60-90 min zajęć dla 1 dziecka 20 zł

4. DEKOROPLASTYKA – to kreatywne warsztaty dekorowania ceramiki, podczas których dzieci dobrze się bawiąc rozwijają nie tylko kreatywność, estetykę, ale także małą motorykę i cierpliwość. Dzieci ozdabiają kubeczki lub talerzyki efektywnymi technikami plastycznymi. Dzieci będą mogły wymalować wybraną formę ceramiczną, nanieść dedykację, słowo klucz, motto i swój podpis – powstanie unikalny, oryginalny prezent!

CZAS  – 60 min. CENA – 20 zł/dziecko

5. FILCOWANKI – warsztaty ozdób filcowych –  w przygotowaniu

 

CZAS  – 60 min. CENA – 20 zł/dziecko

6. MŁODEGO NAUKOWCA – zajęcia chemiczno-przyrodnicze. Nic tak nie zachęci dziecka do nauki fizyki, przyrody czy chemii jak samodzielne eksperymentowanie!
Nasze zajęcia to połączenie świetnej zabawy i dużej dawki wiedzy, która w przyszłości może zaprocentować w zamiłowaniu do nauk ścisłych :) Odkrywanie zagadek otaczającego nas świata to pouczająca przygoda i ciekawość poszukiwania odpowiedzi na zaskakujące pytania. Na zajęciach dzieci wykonują 2-3 różne doświadczenia.

CZAS  – 60 min. CENA – 15-20 zł/dziecko

7. ŚWIECÓWKI – warsztaty tworzenie świec ozdobnych plastycznych lub żelowych. Dzieci projektują i wykonują kolorowe i pachnące świeczki żelowe w szklanych naczyniach z rozmaitymi dodatkami, np. muszelek, bursztynów, suszonych kwiatów i owoców, kamyków oraz innych ozdób. Samodzielnie wykonane świeczki dzieci zabierają do domu.

Warsztaty mają na celu:
• wyrabianie zmysłu estetycznego (wybór formy, kompozycja, dobór dodatków, łączenie zapachów i kolorów)
• rozwijanie sprawności manualnej
• pobudzanie wyobraźni i inspirowanie do kreatywnego myślenia
• rozwijanie umiejętności komunikacji i pracy w zespole
• łączenie wymiaru poznawczego z dobrą zabawą

CZAS  – 60 min. CENA – 20 zł/dziecko

8. OSIKOWE –  zajęcia z drewna osikowego. Jest to XIX wieczna unikatowa tradycja tworzenia dekoracji z wiórków drewna . Edukacja poprzez rękodzieło pobudza zmysły , sprzyja rozwoju zręczności manualnych, uczy tradycji i kontaktu z naturą. Każdy uczestnik wykonuje własnoręcznie dekoracje z wiórków drewna osikowego dostosowane do różnych świąt i okoliczności . Spod delikatnych dziecięcych paluszków wyłonią się świąteczne choinki , wielkanocne kurczaczki , aniołki , kwiatki i inne dekorację które uczestnik zabiera ze sobą . Uczestnicy dowiadują się o pochodzeniu tej tradycji , własnoręcznie wykonają ozdoby z wiórków drewna osikowego które mogą być nie tylko niepowtarzalną ozdobą ale również niepowtarzalnym prezentem , np.choinka na Boże Narodzenie.

CZAS  – 60 min. CENA – 20 zł/dziecko

9. GIPSOWE – tworzenia ozdób z gipsu. Podczas tych zajęć dzieci zapoznają się z całym procesem powstawania odlewów począwszy od przygotowania masy gipsowej aż po suche odlewy. Warsztaty gipsowe są formą edukacji, która pozwala na rozwinięcie się u dzieci zdolności plastycznych i sprawności manualnej. Ponadto dzieci poprawiają swoją orientację przestrzenną i uczą się kreatywnego myślenia.  Uczestnicy wykonają własnoręcznie odlewy gipsowe, otrzymają również odlewy przestrzenne, które w czasie zajęć będą malować i zdobić. Każde dziecko kończy zajęcia z kilkoma figurkami gipsowymi .

Tematyka odlewów dostosowana do świąt: Bożego Narodzenia, Wielkanocnych , Dzień Matki oraz inne okazje . Taka forma prezentu uczy kultywowania tradycji rodzinnych .

CZAS  – 60 min. CENA – 20 zł/dziecko

10. Organizujemy zajęcia ruchowe dla dzieci z udziałem bOblesów gigantycznych kolorowych klocków przypominających wyglądem zwierzątka.

Zajęcia mają na celu ćwiczyć motorykę dziecka, rozwój psychoruchowy oraz wzbudzają wyobraźnię przestrzenną.

Cena za 60 min. Dla 1 dziecka 10 zł

 

Serdecznie zapraszamy na WARSZTATY STACJONARNE W BUŹCE! Zajęcia odbywają się W poniedziałki od 9.00 do 13.00.

KONTAKT tel.607822266

 

OFERTA DLA FIRM:

Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku w działaniach promocyjnych, zapewniając obsługę przy prezentacji miejsca stworzyliśmy ofertę animacyjną, która mogą towarzyszyć wielkim otwarciom – sklepów, aptek, galerii handlowych i innych miejsc.

Zapewniamy twórczo spędzony czas podczas spotkań firmowych zarówno dla Dzieci jak i dorosłych uczestników zabawy. Pikniki i imprezy plenerowe są naszą specjalnością! Przygotowujemy animacje tematyczne, liczne atrakcje dla Dzieci, gry i konkursy. Z nami nikt się nie nudzi :)

W trakcie 2 godzinnej animacji oferujemy:

– zabawy ruchowe z gigantycznymi klockami Bobles, wyglądem przypominające zwierzątka – NOWOŚĆ – jako jedyni w regionie i trzeci w kraju  – Strefa Maluszka

–  zajęcia plastyczne (m.in.: z użyciem ekologicznych elementów)

– gry i konkursy

– zabawy z chustą animacyjną i tunelem

– malowanie buziek

– dmuchanie i skręcanie baloników

– mini upominki dla dzieci

Na specjalne życzenie możemy zorganizować pokaz wielkich baniek mydlanych :)

CENA jest ustalana indywidualnie (2 animatorów/pedagogów )